Úvod

Nabízím

Akce

Kontakt

Kde mě najdete
Něco o mně
Reference
Napište mi
scizikova@post.cz
BOSO Korálky
Tělo v souladu
Intuitivní kresba
Svatba naBoso
+420 606 666 252

Fotogalerie

Doporučuji

Zajímavé odkazy

Spolupracuji

Aromaterapie

Mandala masazi Esenciální oleje využívané k aromaterapii jsou koncentrované éterické oleje se silnou charakteristikou vůní. Mohou působit jako regulátory, stimulátory i sedativa. Pomohou v mnoha problémech. Rozhodně neplatí čím víc, tím lépe! Na zdraví i zdravotní potíže je třeba pohlížet „celostně“ – problémy emoční a psychické vedou k problémům tělesným. Vnitřní i vnější aspekty zdraví se vzájemně ovlivňují. Příjemné vůně ovlivňují nejen svým složením a účinnými látkami, ale vyvolávají i psychickou pohodu, která příznivě působí na celé tělo.

Oleje, které naneseme na pokožku přechází do třech minut do krevního oběhu a prokazatelně do půl hodiny začnou působit účinné látky z olejů. Mohou ovlivňovat tělesný systém na několik hodin, dnů, týdnů podle typu silice, podle celkového zdraví a stavu člověka. Dokonce se selektivně koncentrují tam, kde je problém nejaktuálnější. Hmotná část olejů se většinou za několik hodin vyloučí plícemi, pokožkou a močí.

Esence ve spreji do kabelky

Olejicky Namíchám ze 100% přírodních esencích 100 ml spreje do kabelky. Ochranný "plášť", který je vhodný do auta i do hromadných prostředků, kde každý chrchle, prská, smrká.... zážitek cestovat v tomto období třeba metrem, nebo jít na úřad, k doktorovi či schůzku.

Aromaterapie – vonné esence sebou do kabelky přesně na míru. Ochrana pro vás před vším co "lítá" ve vzduchu, když teď vůbec nemrzne - kašel, rýma, bolení v krku... bolest hlavy, povzbuzení psychiky.

Esence ve spreji pro miminka a děti Působí preventivně proti chorobám horních a dolních cest dýchacích, při zahlenění pomáhá hleny rozpouštět a uvolňuje dýchací cesty. Je velkým pomocníkem v době spánku děťátka a ve věku, kdy dítě ještě neumí smrkat. Při zánětech působí antibioticky.

Použití: Pro prevenci nastříkáme do ovzduší, kde se pohybujeme či spíme (už při 2% koncentraci je zničeno 75% choroboplodných zárodků ve vzduchu). Při onemocnění nastříkneme na čelo, hrudníček a chodidla. Chráníme oči!

Složení: Receptura je základní "moje" a část je variabilní podle požadavků zadavatele.

Domaci aromalekarnickaAromalékárnička

Pomohu Vám sestavit domácí aromalékarničku, aby obsahovala vše, co má být v naší domácí lékarniče pro první pomoc.

Témata přednášek:

  1. Povídání o rýmě, nachlazení, bolesti v krku a zubů. Vše co naše děti i nás dospělí trápí v tomto proměnlivém zimním počasí. Název přednášky: "Vše o nachlazení !?".
  2. Co je to kořen života a jak se o něj starat. Proč jsou naše děti tak často nemocné a jak může pomoct aromaterapie. Název přednášky: "Harmonie v rodině a kořen života".
  3. Voňavé a prožitkové setkání s nastávajícíma maminkama – vše o těhotenství, porodu a důležitém období šestinedělí. Název přenášky: "Pohodové těhotenství".
  4. Povídání o bolestech zad, kloubů a nesnesytelné bolesti hlavy. Lze s tím něco dělat ? Název přednášky: " Proč nás bolí hlava a záda ?"
  5. Voňavé povídání o nás ženách, jak důležité je pohlazení, obejmutí a povídání si. A proč na sebe zapomínáme ? Spojeno se zážitkovou laskominou. Název přednášky: "Aromaterapie s prožitkem".

Přednášky si lze vyslechnout postupně v mateřských centrech nebo školkách po Praze nebo i v Brně, více zde: http://telovsouladu.monty.cz/?page_id=kde_kdy

V případě zájmů o přednášku se lze dohodnout. Kontaktujte mne.

Těším se na Vás Soňka

Mít tělo v souladu je dobrý začátek pro další kroky ve svém životě.

JiS, 2018