Úvod

Nabízím

Akce

Kontakt

Kde mě najdete
Něco o mně
Reference
Napište mi
scizikova@post.cz
BOSO Korálky
Tělo v souladu
Intuitivní kresba
Svatba naBoso
+420 606 666 252

Fotogalerie

Doporučuji

Zajímavé odkazy

Spolupracuji

Automatická kresba

Autmaticka kresba bohyne Erin Kreslím obrázky na požádání svých přátel na jejich zadáné téma. Každá barva i tvar něco znamená. Nikdy nevím jak bude obrázek vypadat, nikdy nevím jakou barvu si vytáhnu. Výsledek bývá vždy zajímavý.

Ráda bych Vám představila léčbu automatickou kresbou, a to konkrétně prokreslováním energických obrázků na podporu čehokoliv, co Vás napadne.

V albu s fotkami mám několik obrázků jako příklad, na které se můžete podívat...

Absolvovala jsem první seminář automatické kresby, které vedla Jitka Králíková z Hranic na Moravě. Od té doby se věnuji prokreslování. Pomáhám tak známým, rodině či přátelům. Co se týče samotného obrázku, vyzařuje z něj energie, která léčí a podporuje danou problematickou oblast, ať už se jedná o problémy fyzického či psychického rázu. Níže uvádím několik nejčastěji prokreslovaných obrázků:

....témata jsou nevyčerpatelná.

Zavolejte nebo napište maila. Ráda Vám nakreslím co chcete vědět. Cena automatické kresby je 550,- Kč za 60 min. kreslení a vhledu na Váš problém. Každá další započatá čtvrt hodinka je za 150,- Kč. Kresbu lze dělat i nadálku přes PC – jedno téma 350,- Kč.

Mít tělo v souladu je dobrý začátek pro další kroky ve svém životě.

Kurz tvoření Mandal v Jedlové

Kurz v Jedlové Fotografie z kurzu tvoření Mandal v Jedlové okr. Svitavy, který proběhl 20. – 21. 11. 2014.

Automatická kresba je jedna z mnoha vrstev vnímání toho to světa.

JiS, 2018