Úvod

Nabízím

Akce

Kontakt

Kde mě najdete
Něco o mně
Reference
Napište mi
scizikova@post.cz
BOSO Korálky
Tělo v souladu
Intuitivní kresba
Svatba naBoso
#bosokoralky
#svatbanaboso
+420 606 666 252

Fotogalerie

Doporučuji

Zajímavé odkazy

Spolupracuji

Kranio sakrální osteopatie

CRANIOSACRAL THERAPY II.
The Upledger Institute, Inc.

Kranio sakralni Terapie

Kranio sakrální terapie je velmi jemná procedura, prováděna lehkým dotykem, avšak hloubkovou metodou, která sleduje problémy k jejich zdroji a pronikne až k samotnému jádru centrálního nervového systému. Tato metoda pracuje s oběhovým a dýchacím systémem. V žádném případě se nepoužívá invazivní síla. Napsat v krátkosti, co vše a jak lze touto metodou řešit ani není možné. Důležité však je, že lze pracovat s klienty všech věkových kategorií od novorozenců po seniory. Můžeme pracovat na zlepšení imunity u lidí, kteří jsou relativně zdraví, ale i s lidmi těžce zdravotně handicapovanými.

Jak může kranio sakrální terapie pomáhat?

Povzbuzuje přirozený mechanismus k lepšímu fungování mozku a míchy, rozptyluje negativní efekt stresu a napomáhá autoregulaci celého organismu. Tuto báječnou jemnou techniku nabízím jako individuální terapii pro vaše děťátko, při které se pracuje s páteří, lebkou a kostrčí. Po domluvě najdeme společně termín a místo. Celá terapie se skládá z konzultace a jemného terapeutického ošetření.
Cena za 90 minut je 1500,- Kč.

Moje služby NEJSOU vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka, a ani pro pravidelné uživatele prášků na spaní.

Co to vlastně kranio sakrální terapie je?

Cranio – lebka, sacrum – kost křížová. Práce s kostí křížovou a lebkou. Taky se uvádí jako Osteopatie – práce s kostí.

Jemná nebolestná terapie bez manipulací, založena na nasloucháním našich tkáním, pro pacienta příjemná a relaxační metoda. Osvobozuje, oživuje kranio sakrální tok a rytmicitu a tím nastartovává samoléčení organismu jako celku (v rovině fyzické – strukturální, emoční i mentální).

Využívá vlastností centrální nervové soustavy, malých pohybů v kostech, mezi kostmi a lebečních švech, odstraňuje napětí vzniklá různými traumaty lebky (porodní traumata, úraz lebky apod.) a tím ovlivňuje funkci hlavových nervů, mozkových cév a vnitřních mozkových žláz.

JiS, 2019